top of page

O NÁS

Financovanie podnikania, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

CAC FINANCE je profesionálna poradenská spoločnosť, ktorá od roku 2017 poskytuje služby finančného sprostredkovania bankových a lízingových produktov, primárne zameraných na firemnú klientelu. Spektrum našich služieb doplňuje ekonomické, podnikateľské a investičné poradenstvo, zamerané na rozvoj a tvorbu pridanej hodnoty pre našich firemných zákazníkov.  

V oblasti firemného financovania patria naše komplexné riešenia na slovenskom trhu medzi ojedinelé. Okrem štandardného finančného sprostredkovania zahrňujú aj outsourcing a manažment firemného financovania, finančný auditing, projektové financovanie, financovanie nehnuteľností, špeciálne formy financovania, transakčné poradenstvo (M&A), risk manažment, data & business & finance intelligence vrátane poistenia podnikateľských rizík pre segmenty Micros, SME, MID a Large.

 

Zakladajúci akcionári a partneri CAC FINANCE sú špecialisti s viac ako 20-ročnými skúsenosťami z bankového, lízingového, korporátneho a investičného prostredia. V oblasti služieb finančného sprostredkovania je naša spoločnosť subjektom dohľadu Národnej Banky Slovenska, Samostatným finančným agentom, registrovaným v registri finančných agentov a finančných poradcov pod reg. číslom: 229643.

Náš tím

bottom of page